ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΣΤΟΧΟΥ και ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ IPSC ΑΠΟ 15/11/2019 έως και 22/11/2019

 

ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΣΤΟΧΟΣ

  • Αγώνες Α’ κατηγορίας αεροβόλων όπλων ΑΓΕΝ την 17 Νοεμβρίου 2019 και αγώνες αεροβόλου τυφεκίου Παίδων Α-Β του Σ.Ο. Αποφοίτων Α.Σ.Ο.Ε.Ε. στο Ε.Σ. Βύρωνα με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Α’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 ελεύθερου πιστολίου και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν και 3Χ40 του Σ.Ο. Αποφοίτων Α.Σ.Ο.Ε.Ε. στο Ε.Σ. Βύρωνα με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Α’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου ταχύτητας, σπορ και κεντρικής πυροδότησης, τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν και 3Χ40 και αεροβόλα όπλα ΑΓΕΝ, καθώς και αγώνες αεροβόλου τυφεκίου Παίδων Α-Β του Σ.Σ. Βόλου στο σκοπευτήριο Ε.Α.Κ. Ν. Δημητριάδος Βόλου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Β’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ της ΣΚΟ.ΛΕ. Κρήτης στο Ε.Σ. Χανίων με ώρα έναρξης 10.00
  • Αγώνες Β’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Α.Σ.Σ. «ΛΕΥΚΟΡΕΙΤΗΣ» στο σκοπευτήριο Ασκύφου Χανίων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου ΜΔ ταχείας, σπορ και στάνταρντ των Ε.Λ.Π. Σκοποβολής και Ε.Σ.Α. Σκοποβολής - συνδιοργάνωση - στο σκοπευτήριο Ζεστών Νερών Λαγκαδά με ώρα έναρξης 08.30.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Ο. Νομού Σερρών «ΑΡΤΕΜΙΣ» στο σκοπευτήριο Λευκώνα Σερρών με ώρα έναρξης 15.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ, ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας του Σ.Ο. «ΠΕΛΟΨ» στο π.β. 11ου ΣΠ Τρίπολης με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Α.Σ.Ο. Πύργου «ΗΡΑΚΛΗΣ» στο σκοπευτήριο Αγκινάρας Πύργου Ν. Ηλείας με ώρα έναρξης 12.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης και στάνταρντ του Α.Σ.Σ. Καστοριάς στο π.β. Άργους Ορεστικού με ώρα έναρξης 15.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 15, 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και Μ.Δ. ταχείας και τυφεκίων 0,22 πρηνηδόν του Ο.Π.Σ. Φαρσάλων στο σκοπευτήριο Φαρσάλων με ώρα έναρξης 17.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Α.Σ.Ο. Αιγιάλειας «ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ» στο σκοπευτήριο Κερασιάς Αιγιάλειας με ώρα έναρξης 10.30.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Α.Σ.Σ. Δήμου Ταμασίου στο σκοπευτήριο Ανάβρας με ώρα έναρξης 16.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του ΣΚ.Ο. Ιεράπετρας στο σκοπευτήριο Ιεράπετρας με ώρα έναρξης 15.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας του Σ.Ο. «ΑΓΩΓΗ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και ΜΔ ταχείας του Α.Σ.Ο. Παναθηναίων στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 11.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16, 17 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 10.00 και 20 Νοεμβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 13.00, του Α.Σ.Ο. Παναθηναίων στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ταχύτητας και Μ.Δ. ταχείας και τυφεκίων 0,22 πρηνηδόν και μεταλλική σιλουέτα και ΜΔ 300μ. πρηνηδόν και μεταλλική σιλουέτα του ΑΘΛ.Ο.Σ. στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 08.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16, 17 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και Μ.Δ. ταχείας) με ώρα έναρξης 09.00 και 18, 19, 20, 21 και 22 Νοεμβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και Μ.Δ. ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30 του ΑΘΛ.Ο.Σ. στο σκοπευτήριο στρατοπέδου Ιλάρχου Βαρύτη στο Γουδί.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Σ. «ΚΟΝΔΩΡ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Α.Σ.Π.Α. «ΑΘΗΝΑ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Α.Σ.Π.Α. «ΠΟΣΕΙΔΩΝ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 08.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στην 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Εθνικού Ομίλου Πρακτικής Σκοποβολής της Ελλάδος (Ε.Ο.Π.Σ.Ε.) στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Α.Σ.Σ.Χ. «ΔΙΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο.Δ.Π.Α. «ΛΑΠΙΘΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο. Αττικής στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο.Α. «ΑΤΛΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας του Σ.Π.Σ. «ΑΕΤΟΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Χ. «ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Α.Σ.Ο. «ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Ε.Σ.Σ. «ΑΛΦΑ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ταχύτητας και ΜΔ ταχείας και τυφεκίου 0,22 και ΜΔ 300μ. πρηνηδόν του Α.Σ.Ο. «ΕΥΑΓΟΡΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Α.Σ.Ο.Π. Φαλήρου στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Π.Σ.Σ. Κολωνακίου στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης και τυφεκίου 0,22 και ΜΔ 300μ. πρηνηδόν του Α.Σ.Σ. «ΤΟΞΟΤΗΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης και τυφεκίου ΜΔ 300 μ., μεταλλική σιλουέτα και Benchrest του Σ.Σ. Κηφισιάς στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Σ. «ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του «ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και ΜΔ ταχείας του Σ.Π.Σ. «ΠΗΓΑΣΟΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Α.Σ.Ο.Ν. Ιωνίας στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας και τυφεκίου ΜΔ 300μ. πρηνηδόν του Α.Σ.Ο. Πειραιά στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο. «ΣΦΑΙΡΑ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο. «ΣΦΑΙΡΑ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του «ΟΛΥΜΠΙΟΣ» Γ.Σ. στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης και τυφέκιο 0,22 πρηνηδόν και Benchrest του Α.Σ.Ο. Ανατολικής Αττικής στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 10.00 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ΜΔ ταχείας, 0,22 ταχείας και τυφεκίου ΜΔ 300μ πρηνηδόν του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 13.00 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16, 17, 18, 19, 20, 21 και 22 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Ο.ΣΚ.Ι. Όπλων στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 08.00 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Σ.Σ. Μεσογαίας στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 08.00 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης του Γ.Σ. «ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης) και 17 Νοεμβρίου 2018 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης) του Α.Σ.Σ. Θηβών στο σκοπευτήριο Υπάτου Θηβών με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης) και 17 Νοεμβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης) του Α.Σ. Οινοφύτων «ΚΑΠΕΤΑΝ Ι. ΛΙΑΠΗΣ» στο σκοπευτήριο Οινοφύτων με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. Πάρου - Αντιπάρου στο σκοπευτήριο Αγίου Βλάσση Πάρου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, ΜΔ ταχείας και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. Αιτωλοακαρνανίας «ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ» στο π.β. 132 ΣΜ Αγρινίου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και τυφεκίου ΜΔ 300μ. του Σ.Ο. Αργολίδας στο ΚΕΜΧ Ναυπλίου με ώρα έναρξης 11.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Ο. «ΚΟΥΡΟΣ» - ΕΟΜ στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Ο. «ΩΡΙΩΝ» στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. «ΔΗΜΗΤΡΑ» στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Α.Ο. «Η ΓΛΑΥΚΑ» στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ΜΔ ταχείας και 0,22 μεταλλική σιλουέτα του Ε.Σ.Ο.-01 στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης των Σ.Ο. Αρκαλοχωρίου και Ο.Π.Σ. Ηρακλείου - συνδιοργάνωση - στο Στείρωνα Αρκαλοχωρίου με ώρα έναρξης 16.30.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16 και 20 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ, ελεύθερου, ΜΔ ταχείας και τυφεκίων ΜΔ 300μ πρηνηδόν και 3 στάσεων και 0,22 πρηνηδόν και 3 στάσεων των Γ.Σ. «ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ» και ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ Α.Σ. - συνδιοργάνωση - στο π.β. ΣΕΑΠ Ηρακλείου με ώρα έναρξης 15.30.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ, ελεύθερου, ΜΔ ταχείας και τυφεκίων ΜΔ 300μ πρηνηδόν και 3 στάσεων και 0,22 πρηνηδόν και 3 στάσεων του ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ Α.Σ. στο π.β. ΣΕΑΠ Ηρακλείου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Β’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ, ΜΔ ταχείας και ταχύτητας του Γ.Σ. «ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ» στο σκοπευτήριο Πλώρας Ηρακλείου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 17 (πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ) και 20 Νοεμβρίου 2019 (πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ) του Σ.Ο. Ρεθύμνου «ΟΙ ΑΕΤΟΙ» στο π.β. Θεοδωράκη Ρεθύμνου με ώρες έναρξης 10.30 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Ο. Καλής Συκιάς στο σκοπευτήριο Καλής Συκιάς με ώρα έναρξης 10.30.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Σ.Ο. Καλαμάτας «ΑΡΤΕΜΙΣ» στο σκοπευτήριο στο Άνω Καλό Νερό Τριφυλλίας με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16, 17 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) και 20 Νοεμβρίου 2019 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) του Ο.Α.Σ. Κορινθίας στο π.β. 698 ΑΒΠ Κορίνθου με ώρες έναρξης 09.00, 09.00 και 16.00 αντίστοιχα.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 17 και 21 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Α.Σ. Δήμου Κουτσοποδίου στο σκοπευτήριο Κουτσοποδίου με ώρες έναρξης 09.00 και 13.00 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, στάνταρντ και ΜΔ ταχείας του Σ.Π.Σ. Νομού Πέλλας στο σκοπευτήριο Μπρε Μεσημερίου με ώρα έναρξης 15.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν του Σ.Ο. Σκύρου στο σκοπευτήριο Σκύρου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, στάνταρντ, σπορ, 0,22 ταχείας και ΜΔ ταχείας του Σ.Ο. Λακεδαιμονίων «ΛΕΩΝΙΔΑΣ» στο π.β. ΚΕΕΜ Σπάρτης με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 16 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, στάνταρντ και σπορ του Α.Σ.Ο. Σάμου στο π.β. Στεφάνας Σάμου με ώρα έναρξης 11.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. Χίου στο π.β. Μαυροβουνίου Λέσβου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 16, 17, 19, 20, 21 και 22 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. «ΕΛΙΤ» στο κλειστό σκοπευτήριο Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο. Κρουσώνα «ΜΑΛΕΒΙΖΙ» στο σκοπευτήριο Βουλισμάτων Ηρακλείου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Β’ κατηγορίας την 17 Νοεμβρίου 2019 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ΜΔ ταχείας, ταχύτητας, τυφέκιο ΜΔ 300μ και 0,22 50μ πρηνηδόν και ΜΔ Benchrest 200μ του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Β’ κατηγορίας την 20 Νοεμβρίου 2019 ελεύθερου πιστολίου και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν / 3Χ40 της Σ.Λ. «ΖΕΥΣ» στο Ε.Σ. Βύρωνα με ώρα έναρξης 16.00.
  • Αγώνας Β’ κατηγορίας την 20 Νοεμβρίου 2019 αεροβόλων όπλων ΑΓΕΝ και Παίδων της Σ.Λ. «ΖΕΥΣ» στο σκοπευτήριο αεροβόλων στην Καλλιθέα με ώρα έναρξης 16.00.

  

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ IPSC

  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 17 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Ο. Ανατολικής Αττικής στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 10.00 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής τυφεκίου mini rifle την 17 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Ο. Ανατολικής Αττικής στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 10.00 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 16 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 13.00 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής λειόκανου τυφεκίου την 16 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 13.00 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου την 16 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 13.00 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής τυφεκίου mini rifle την 16 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 13.00 και 17.30 αντίστοιχα.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 16, 17, 18, 19, 20, 21 και 22 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής λειόκανου τυφεκίου στις 16, 17, 18, 19, 20, 21 και 22 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου στις 16, 17, 18, 19, 20, 21 και 22 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής τυφεκίου mini rifle στις 16, 17, 18, 19, 20, 21 και 22 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 του Εθνικού Ομίλου Πρακτικής Σκοποβολής της Ελλάδος (Ε.Ο.Π.Σ.Ε.) στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 του Εθνικού Ομίλου Πρακτικής Σκοποβολής της Ελλάδος (Ε.Ο.Π.Σ.Ε.) στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 17 Νοεμβρίου 2019 του Ε.Σ.Ο.-01 στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 17 Νοεμβρίου 2019 του Ο.Π.Σ. Φαρσάλων στο σκοπευτήριο Φαρσάλων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 16 Νοεμβρίου 2019 του Σ.Ο. Ρόδου στο σκοπευτήριο Κάτω Καλαμώνα Ρόδου με ώρα έναρξης 15.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής στις 16 (prematch κριτών) και 17 Νοεμβρίου 2019 (λοιποί αθλητές) του Σ.Σ. Ρόδου στο σκοπευτήριο Αφάντου Ρόδου με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 17 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Σ. Δήμου Ταμασίου στο σκοπευτήριο Ανάβρας με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 16 και 17 Νοεμβρίου 2019 του Ο.Π.Σ. Καρδίτσας στο σκοπευτήριο Καλλιθήρου Καρδίτσας με ώρες έναρξης 11.00 και 12.00 αντίστοιχα.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής λειόκανου τυφεκίου την 17 Νοεμβρίου 2019 του A.Σ.Ο. Κω στο π.β. Χριστού Αντιμάχειας Κω με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 17 Νοεμβρίου 2019 του Σ.Ο. Ορεστιάδας στο σκοπευτήριο Νεοχωρίου Ορεστιάδας με ώρα έναρξης 09.30.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 17 Νοεμβρίου 2019 του Α.Σ.Ο. Ζακύνθου «ΣΜΠΑΡΟ» στο π.β. Λιθακιάς Ζακύνθου με ώρα έναρξης 10.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 17 Νοεμβρίου 2019 του Συλλόγου Καταδρομέων Β. Ελλάδος στο π.β. Πενταλόφου Νάρρες με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής στις 16 (prematch κριτών) και 17 Νοεμβρίου 2019 (λοιποί αθλητές) των Ε.Λ.Π. Σκοποβολής και Ε.Σ.Α. Σκοποβολής - συνδιοργάνωση - στο σκοπευτήριο Ζεστών Νερών Λαγκαδά με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 17 Νοεμβρίου 2019 του Σ.Ο. Πυργετού «ΩΡΙΩΝ» στο σκοπευτήριο Πυργετού με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 17 Νοεμβρίου 2019 του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής λειόκανου τυφεκίου την 17 Νοεμβρίου 2019 του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.
  • Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου την 17 Νοεμβρίου 2019 του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.